Back to Question Center
0

בניית מודעות מותג חזק באמצעות חמש אסטרטגיות SEM מ Semalt

1 answers:

בעלי עסקים צריכים להבין כי SEM או אסטרטגיות SEO אינם גמישים לא הולכים להגביר את המודעות למותג. הסיבה לכך היא שהאלגוריתמים של החיפוש תמיד משתנים. כאשר השינויים האלה מתרחשים, כך צריך לעשות שימוש בכל הזדמנות. זוהי הדרך היחידה ההחזר על ההשקעה של החברה יורה למעלה. להלן תהליך של חמישה שלבים המתואר על ידי איגור Gamanenko, Semalt הצלחה מנהל לקוחות, בעזרת אחד מהם יכול לשפר את מקומי SEO שירותים.

1. 54% של הציבור האמריקאים קניות עברו מ טלפונים באמצעות גלישה באינטרנט וביצוע חיפושים מקומיים עבור סחורות או שירותים. זה, אם כן, אומר כי הלקוחות המקומיים מהווים את עמוד השדרה של העסק ובעלי שואפים לספק את האינטרסים שלהם אם הם כדי לשרוד את התעשייה. דוגמה לכך היא משרד עורכי הדין Parsons Behle ו- Latimer מיוטה, אשר מעדכנת את לקוחותיה לגבי החדשות האחרונות או החקיקה המקומית שעשויה להשפיע עליהם באמצעות אתר האינטרנט שלהם. הם תלויים ב- SEM כדי לעודד תנועה לאתרים שלהם, וכתוצאה מכך רווחים לאתר שלהם.

2. קישורים וציטוטים הנובעים מאתרים מקומיים מוסיפים משאבים בעלי ערך למסעות הפרסום של מודעות למותג. הם משפרים נוכחות אורגנית, כמו גם את התנועה הפניה מ SEO המקומי. חשוב לציין שהקישורים והציטוטים הם בין הסימנים המובילים עבור אלגוריתם החיפוש של Google. הפניות לפעול כמו קולות של ביטחון אשר נותן לחברה דחיפה SEO הנובעות אמינות זה רווח..

3. הישאר על המאמצים שלך PPC. זה די נפוץ למצוא בעלי עסקים שחושבים שהם יכולים ליצור בביטחון קמפיין PPC ומיד מצפה לתוצאות. Google AdWords הוא שוק המודעות המקומי הגדול ביותר, וכדי לראות את החזר ה- ROI, הם חייבים להיות מומחים בתחום. הפעלת מסע פרסום מסוג תשלום לקליק דורשת ניסיון והבנה אם אתה מצפה שהמותג שלהם יוצג כראוי. שיווק הבית עשוי להיראות כדי לעזור לחסוך כסף, אבל בעלי עסקים צריכים לשכור מקצועי לעשות PPC עבור אותם כפי שהיא האפשרות הטובה ביותר בטווח הארוך.

4. תמונות טובות, אבל תמונות נעות אפילו טוב יותר. זה קל לתת הכרה המותג באמצעות עדויות מאנשים שעבדו עם החברה לפני, או infographics המתארים מה החברה מייצג. עם זאת, קטעי וידאו נוטים להשיג זאת ביעילות רבה יותר. עם זאת, יש לזכור לכלול takeaway וידאו כזה עצה מתכון, ייעוץ פיננסי חינם, או הצעה על איך לקבל קופון הנחה באתר. אחרת, הסרטון לא ישפיע הרבה כצפוי. גוגל השקיעה הרבה בערוץ YouTube, וזה קורה כך שזה מקום די פופולרי עבור חברות המעוניינות לתפוס נתח משמעותי של שוק החיפוש המקומי.

5. שוק המילניום. נכון לעכשיו, יש מוערך 86 מיליון של Millennials, כלומר זה נישה רווחית. אם המותג אינו מגיע אליהם דרך היישומים הניידים המועדפים שלהם, אז יש סיכוי גבוה כי הוא לא להגיע לקבוצה. עד 2018, מודעות לנייד הממוקדות באופן מקומי יתפסו יותר ממחצית ההוצאה הכוללת על מודעות.

האסטרטגיה הטובה ביותר היא להסתמך על שירותים מקומיים SEO ואת חמשת השלבים המוזכרים במאמר זה יעזור להשיג את זה, ולשפר את ההחזר על ההשקעה של העסק Source .

November 29, 2017