Back to Question Center
0

אילו שירותים אתה יכול לצפות ממומחה המכירות אמזון?

1 answers:

אלה חדשים למכירת מוצרים על אמזון, יכול להתמודד עם קשיים רבים לאבד את כספם. לכן מומלץ לשתף פעולה עם מומחה המכירות אמזון בפעם הראשונה עד שתרגיש בטוחים וידע.

תהליך שיתוף הפעולה עם מומחה המכירות אמזון צריך להתחיל עם התייעצות כדי לקבוע את אופי העסק שלך ואת המטרות העסקיות העיקריות שלך. מומחה צריך לעזור לך לבנות אסטרטגיה שיווקית חזקה ולדון איתך את הצעדים הראשונים שלך על אמזון. היועץ שלך צריך להבין את המוצר שלך ואת קהל היעד על ידי הפיכת השוק שלך נישה מחקר ניתוח תחרותי. רק לאחר מכן, אתה יכול לדון מה השירותים ואת טכניקות אופטימיזציה יהיה אידיאלי עבור העסק שלך.

יש בסיס של שיתוף פעולה בין סוחרים הזנק ומומחי מכירות אמזון. להלן נדון את התכונות הטובות ביותר שאתה צריך לחפש אמזון המוכר שירותי ייעוץ. ) 1

6 (כללים בסיסיים לשירותי הייעוץ של אמזון) 7

8

9

10 (מיומנות מומחי המכירות של אמזון ואיכות השירותים שהם מספקים) 11

12

13 כאשר אתה מחפש מישהו שיעזור לך עם קידום המוצרים שלך על אמזון, אתה צריך לבדוק את הניסיון שלו, מיומנויות מעשיות, ואת המקרים החיוביים האחרונים. יועץ צריך לספק לך את הדוגמאות של פעילויות הייעוץ האחרונות שלו. כנראה יש לו ניסיון של ניהול עסק על אמזון או העסק האלקטרוני שלו. בסך הכל, אתה צריך לבדוק את ההישגים שלו. אחרת, אתה מסתכן לבזבז את הכסף שלך.

איכות השירותים ללקוחות גם כן. שירותי ייעוץ טוב המוכר לא לבזבז את הזמן שלך, על השעון או כבוי. הם גורמים לך מודע הזדמנויות ולא למכור לך משהו שאתה יכול לעשות בלי. הם מגיעים לעבודה על אופטימיזציה הרישום שלך וחיזוק הנוכחות שלך אמזון בהקדם האפשרי. מה עוד, הם מספקים לך דוחות יומיים קו פתוח של תקשורת. אתה צריך להיות מסופק עם איכות שירותי SEO

מומחה אמזון מושלם המכירות שלך צריך להיות גורו על אופטימיזציה למנועי חיפוש אמזון..אמזון SEO יש כללים משלה טקטיקות ועובד אחרת כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש רגיל.

גם אם אתה מרגיש שיש לך רישום מוצר נהדר, אבל זה לא מומר היטב, אתה כנראה חסר הזדמנויות שלך לבזבז זמן. מומחה מכירות אמזון מנוסה יכול לתת חיים השני הרישום שלך, אופטימיזציה זה על פי כל דרישות אמזון. רישום כתוב היטב הוא המפתח שלך להצלחה. לכן אתה צריך לעצב את זה לשמור על הצרכים הפוטנציאליים של הלקוחות שלך בראש. אתה צריך להקים מילות מפתח התואמות את שאילתות החיפוש של קהל היעד שלך לדחוף את המוצרים שלך עד אמזון SERP.

יועץ המכירות שלך יספק לך רשימה של הרלוונטיות והממוקדות ביותר עבור מונחי החיפוש של העסק שלך. המילים שיכולות לתת לך דחיפה אמיתית על אמזון הם זנב ארוך לא מונחי חיפוש תחרותיים. כדי למצוא אותם אתה צריך לנהל מחקר משוכלל נישה בשוק.

מילות המפתח הנכונות הן משמעותיות עבור העסק שלך כפי שהם יכולים להגביר את המכירות שלך, להגדיל את הרישומים שלך בדירוג החיפוש, ולמשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים.

לכן, חשוב למצוא אמזון מומחה המכירות שמבין את גורמי הדירוג השונים אשר ייתן את החשיפה המקסימלית המוצרים שלך על אמזון SERP.

 • לא כל פעולות האופטימיזציה צריכות להיעשות באופן ידני, מכיוון שהיא אינה יעילה וזמן צפיפות. לכן היועץ שלך צריך לדעת איך לעבוד עם הכלים הטובים ביותר אמזון להביא את ההכנסות המקסימליות עבור העסק שלך. אתה צריך לבדוק את העתיד אמזון מכירת המומחיות מיומנות בשלב הראיון. שאל אותו אילו כלי מחקר אמזון הוא יודע איך לעבוד איתם.

  מתוך כלי המחקר הטובים ביותר של אמזון, אני יכול להבחין בין השאר:

  • Semalt Auto SEO תנועה מ- Google לרישום אמזון שלך);
  • מתכנן מילות המפתח של Google (מציג את מילות המפתח הממוקדות שלך במיקומים מדורגים ומאפשר לך לבצע ניתוח תחרותי);
  • AmzTracker (מסלולים דירוג המוצר שלך על אמזון, מציג את נפח החיפוש של כל מילת מפתח ממוקדת);
  • MerchantWords (מספק אומדנים על נפח החיפוש של מילות מפתח);
  • ניהול מוניטין המותג.

  מומחה המכירות של אמזון צריך להבין מדוע ניהול המוניטין חיוני להצלחתך ב- Amazon. הוא צריך ללמד אותך איך לעבוד עם משוב שלילי של הלקוחות האחרונים שלך וכיצד להבחין בין תלונות לגיטימיות מזויפות..ביקורות שליליות, כמו גם דירוג כוכבים נמוך, יכול להרוס את מאמצי SEO שלך על אמזון. לכן חשוב לדעת איך להיפטר מהם.

  יש לפחות שלוש גישות מוכחות שתוכל להשתמש בהן כדי לפתור בעיה זו. קודם כל, אתה יכול לעלות על הלוח עם פילוסופיה של הלקוח אמזון ממוקדת. שנית, אתה יכול להסיר משוב שלילי על ידי להיות מתמשך, משכנע במרדף במקרים של ביקורת שלילית שלך. עם זאת, ראוי להזכיר כי שיטה זו היא זמן רב. שלישית, ודא המותג שלך יש הגנה חזקה כדי לא להיות נחטף על ידי מישהו.

  יועץ אמזון טוב יכול לעזור לך לנהל את המוניטין שלך או לעשות את כל זה בשבילך (סביר להניח מחיר נוסף).

  • על היועץ שלך לפעול לפי הנחיות אמזון

  כדי להגן על העסק שלך מכל פגיעה, עליך לוודא שמומחה הייעוץ של אמזון יעקוב אחר כל אמזון הנחיות ולהמשיך עם עדכוני הדירוג האחרון. ) 1

  1

  0

  79

  1

  0 (לדוגמה, מאז שנת 2016 כל הביקורות המניעיות אסורות. משמעות הדבר היא שאם אמזון מגלה שאתה מעורב בפעילויות האסורות האלה, אתה ייענש על זה עם ירידה בדירוג, או אפילו בית המשפט.

  מקצועי אמזון מומחה המכירות צריך להיות מודע לכל חידושים בשוק ולבנות מסע הפרסום שלך על פי אותם.

  • מומחה המכירות של אמזון צריך לדעת כיצד לעבוד עם מרכז הספק, המוכר המרכזי ואמזון A +

  יועץ אמזון שלך צריך לדעת ההבדל בין צד ראשון ומוכרים צד שלישי כפי שהוא מידע משמעותי עבור עסקים מובילים על אמזון. בשורה התחתונה של קמפיין העסק שלך באמזון, אתה צריך לקבוע מה יעבוד טוב יותר עבור ספק מרכז או מרכז המוכר.

  פלטפורמות אלה נבדלות בתחומים רבים, כולל נהלי משלוח, דרישות אריזה ותשלומים. יתר על כן, יש הבדל בניהול המלאי ואת רמת השליטה סוחר יש. יועץ אמזון שלך צריך להיות מודע לכל היתרונות והחסרונות של תוכניות אלה אמזון ולייעץ לך מה הוא הטוב ביותר עבור העסק שלך.

  אם אתה מחליט לעבוד כמו המוכר צד ראשון על אמזון, יועץ המכירות שלך צריך להודיע ​​לך על תוכן A + אמזון. סוג זה של תוכן יכול לספק לך את היתרונות על פני המתחרים שלך כפי שהוא נותן גישה אפשרויות טקסט מתקדמות, חומרי וידאו, תמונות רישומים המוצר שלך..

  פונקציות אלה יעזרו לך להעלות את ההמרה שלך לזכות Amazon Box Box. זה המקום שבו היועץ שלך צריך להיות מקצוען.

  • אמזון הוא שוק תחרותי מאוד שבו ניתן להיות גלוי ללקוחות הפוטנציאליים שלך צריך להיות יותר טוב מותאם במיוחד הרישום, במיוחד אם אתה חדש על פלטפורמה זו. לכן הפרסום הוא מה שאתה צריך כדי להרחיב את המודעות העסקית שלך לזכות במכירות יותר. אמזון מומחה מכירות שמבין אמזון דירוג המוזרויות צריך לדעת איך הפרסום יכול לשפר את העסק שלך. אם הוא יודע איך למקסם את ההכנסות העסקיות שלך עם השקעות מינימלי, הוא חייב להיות מומחה מדהים.

   • קמפיין תשלום לפי קליק ומוצרים ממומנים על אמזון

   אמזון יש קמפיין קידום מכירות שלה אשר נקרא אמזון ממומנים מוצרים. תוכנית זו נותנת לך הזדמנות לפרסם את הדברים שלך על השוק אמזון כך שהם מופיעים בראש הדף תוצאות החיפוש. זוהי הדרך המהירה ביותר לשפר את המודעות למותג ואת המוצרים שלך. ) 1

   0

   0

   116

   1

   0 (יועץ אמזון שלך צריך להיות מודע למוזרויות של תוכנית זו ולהיות מסוגל להתאים אישית את זה או לך. היבט נוסף אמזון אמזון שלך צריך לדעת על תשלום לכל קליק הפרסום היא כי אמזון סביר להניח לשפר את דירוג אורגני של מוצרים ביצועים טובים במוצרים ממומנים. זה אומר שאם יש לך גישה חכמה למסע הפרסום שלך אמזון, תקבל שיעור המרות משמעותי דירוגים להגדיל.

   • אמזון שירותי שיווק

  כדי להמשיך את הנושא של פרסום אמזון, כדאי להזכיר את הכלי החזק ביותר למכירות למקסם - אמזון שיווק שירותים (AMS). כלי זה אמור לשמש כאשר יש לך היטב אופטימיזציה אופטימיזציה קמפיין שיווקי מפותח היטב. היא משמשת כטכניקה נוספת להגדלת המכירות ונותנת לסוחרים יכולת להציג מודעות, למקד למתחרים ולקבל גישה לחנות הנתונים של אמזון על לקוחות פרטיים. אמזון שירותי שיווק משתמשת בשוק המכרז כדי לקבוע לשלם עבור שיעור קליקים עבור כל פריט.

  אלה סוחרים שמעולם לא עבדו עם AMS יכול להרגיש מתוסכל על כמות המידע שהם צריכים לשקול. לכן יועץ אמזון עשוי להיות מועיל עבור משימה זו, לספק לך רעיונות שיווקיים מעולה ועצות Source .

December 13, 2017