Back to Question Center
0

האם לשלם עבור כל קליק הפרסום אמזון שווה את ההשקעות?

1 answers:

אלה סוחרים שרוצים להגביר את המכירות המקוונות שלהם יכול להפיק תועלת באמצעות קמפיין הפרסום PPC אמזון. תוכנית זו אמזון נוצר כראוי הצליח לספק סוחרים מקוונים עם כל ההזדמנויות לעשות עסקאות יותר ולהגדיל דירוג אורגני שלך.

במאמר זה, נדון טקטיקות אופטימיזציה PPC כי אתה יכול להשתמש כדי להגביר את הרווחים שלך ככל האפשר עבור הקטגוריה של המוצר שלך.

איך אמזון שילמה חיפוש עבודה?

החל מההתחלה תן לנו לדון מה החיפוש של אמזון הוא שילם.

אמזון מקבל מיליוני חיפושים מדי חודש. רובם קונים מוכנים לרכוש אשר מגיעים אמזון עם כוונה ברורה אחת לקנות את מה שהם צריכים. הם פשוט להקליד את רצונם בתיבת החיפוש אמזון, ומערכת החיפוש מספק להם את הרלוונטיות ביותר למוצרי השאילתה שלהם, כי זה נראה הסיכוי הטוב ביותר לספק את הרצון של המשתמש. תוצאה זו יכולה להיחשב אורגנית. עם זאת, יש גם תוצאות חיפוש בתשלום שקונים יכולים לראות בעמודה הימנית או מתחת לתוצאות האורגניות. אלה מוצרים אמזון בחסות יש את כל הסיכויים להיות רכש היטב כפי שהם גלויים לקהל היעד שיש לו את הכוונה לקנות אותם.

בהתאם למסע פרסום זה, עליך לשלם לפי כל קליק של משתמש על המודעה שלך. די הרבה כמו ב- Google. המחיר לקליק עשוי להיות שונה מנישה אחת לשוק אחר. עם זאת, אם יש לך גישה חכמה להפעלת מסע פרסום 'תשלום לפי קליק' של אמזון, תקבל החזר גבוה על השקעות.

כדי לעשות הכל במדויק, אתה צריך לפתח את אסטרטגיית הפרסום שלך לעבור את כל הקשיים לפני שמתחילים לפרסם.

ככלל, קמפיין אופטימיזציה מנצח צריך להיות מורכב מהשלבים הבאים:

  • לעשות מחקר שוק למצוא מונחי חיפוש ממוקד להמיר מכירות;
  • לצמצם את רשימת מונחי החיפוש שלך, ביטול כל מילות המפתח שאינן מניבות המרות;
  • להגדיל את הצעות המחיר עבור מונחי החיפוש להמיר היטב.

ערכי הפרסום באמזון

עלות הפרסום של המכירות - אחוז המכירות המיוחסות שהושקעו על פרסום. תוכל לחשב את עלות הפרסום של המכירות על ידי חלוקת סך כל ההוצאה על ידי מכירות קשורות.

מכירות מיוחסות - המספר הכולל של מכירות מוצרים שנוצרו תוך שבוע מקליקים על המודעות שלך בחיפוש. תוכל לבדוק את הסיכומים האישיים של המכירות שלך עבור מוצרים שפורסמו ודברים אחרים בדוח 'ביצועי מסע פרסום'.

הופעות - ערך זה מציג את מספר הפעמים שהמודעות שלך הוצגו בחיפוש ב- Amazon. כל הקליקים של המשתמשים עבור התקופה האחרונה עשויים להיות מותאמים עקב ביטול קליקים.

קליקים - מספר הפעמים שבהן לחצו על המודעות שלך. זה מאתגר למדי להסיר קליקים לא חוקיים מדוח הפרסום שלך.

0) הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לפני השקת אמזון תשלום לפי קליק מסע הפרסום הוא מותאם הרישום שלך לפי דרישות בסיסיות אמזון. זה לא הגיוני ליצור תנועה על איכות נמוכה מראה מצמרר מחפש. לכן עליך לעבוד על כל היבט של הרישום שלך, להשלים את כל השדות ולהעשיר אותם עם מונחי חיפוש ממוקדים. הקפד למשוך את כל מונחי החיפוש הרלוונטיים שאליהם תכוון איפשהו ברישום שלך (בכותרות, בתבליטים, בתיאור המוצר וכד ').)

אתה צריך לשים לב במיוחד לאיכות התמונות שלך. שאל צלם מקצועי כדי לצלם את הדברים שלך ולעצב אותם הבאים הנחיות אמזון (רקע לבן, 85% של התמונה מוקדש המוצר, ברזולוציה גבוהה, יכולת זום). יתר על כן, אתה צריך לעצב מוצר גדול תיאורים היו לעשות מבטא על היתרונות של המוצר שלך תכונות עיקריות. ולבסוף, אתה צריך לקבל כמה ביקורות חיוביות. ביקורות לשמש גורם משמעותי הדירוג על אמזון לעזור לקונים לבצע את החלטות הקנייה שלהם. זה מה שנקרא "גורם אמון" על אמזון שיכולים להשפיע ישירות על קצב ההמרה של המוצרים שלך.

  • בחר את הסוגים המתאימים של מודעות

ישנם שני סוגים של פרסום ב- Amazon - אחד השולח מבקרים לאתר שלך (מודעות למוצרי אמזון ); ואחד ששולח אותם למוצר שלך בתוך אמזון (אמזון ממומנים מוצרים).

אם אתה רוצה להפוך את המוצרים שלך גלויים על אמזון, סביר להשתמש אמזון מוצרים ממומנים מוצרים. בהודעה זו, נדבר רק על סוג זה של פרסום אמזון.

על פי מסע פרסום זה, אתה יכול להדגיש את המוצרים שלך בתוצאות החיפוש הפנימי של אמזון עבור מונחי החיפוש הדברים שלך לא יכול להיות דירוג עבור. עם זאת, אם כבר יש לך דירוגים אורגניים גבוהים עבור כל המילים האלה, תקבל פעמיים את החשיפה.

אם אתה חדש על פלטפורמת אמזון, אמזון מוצרים ממומנים מסע הפרסום יספק לך דחיפה משמעותית, מראה את המוצרים שלך מול הלקוחות הפוטנציאליים שלך. חוץ מזה, זה יכול לעזור לך לשפר את הדירוג האורגני שלך על אמזון SERP, למשוך יותר ויותר תנועה ממוקדת לדפי המוצר שלך. יצירת קמפיין פרסומי שלך

עכשיו אתה יודע איך אמזון מוצרים ממומנים פרסום מסע הפרסום עובד, אז זה זה הזמן ליצור את מסע הפרסום הראשון שלך על אמזון. בחלק זה, אסביר כיצד לעשות זאת בקלות ובמהירות.

כדי להגדיר את מסע הפרסום שלך, עליך לעבור אל 'מרכז המפיצים של Amazon' ולבחור באפשרות 'מנהל מסע הפרסום'. כאן תמצא לחצן "צור מסע פרסום". "אתה צריך ללחוץ על זה כדי להתחיל. כאן עליך ליצור את שם מסע הפרסום שלך ולהגדיר תקציב יומי שאתה יכול להרשות לעצמך. עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לשם מסע הפרסום שלך, שכן מאוחר יותר כאשר יהיו לך מספר מסעות פרסום בחשבון אחד, תוכל להתעסק עם זה.

ככלל, ההמרות שלך על מוצרים מתחילות בשפל. עם זאת, עם זרימת הזמן, שיעור זה עולה. כאשר זה קורה, עלות לכל קליק שלך יהיה נמוך יותר מאשר בהתחלה. לכן זה downside קטן מאוד כדי להגדיר את זה מיד גבוה.

  • בחר סוג מיקוד

ישנם שני סוגים של מיקוד במסע הפרסום של אמזון - אוטומטי וידני. אני ממליץ לך להשתמש במיקוד ידני מכיוון שהוא מספק שליטה מלאה במסע הפרסום שלך, ומספק לך הזדמנות למקד את מילות המפתח שאתה חושב שהן רלוונטיות לעסק שלך.

מיקוד אוטומטי גם הגיוני אם אתה לא רוצה להשקיע את הזמן ואת המאמצים שלך פרסום אמזון. במקרה זה, אתה יכול לחלוטין להסתמך על מערכת המחקר אמזון. זה יכול להיות דרך מגניב למצוא הצעות חדשות למילות מפתח ללא יישום כלים נוספים. כאן תוכל לראות מונחי חיפוש שמעולם לא חשבת למקד אליהם Source .

December 22, 2017