Back to Question Center
0

האם יש גישה האולטימטיבי להרקיע שחקים שלי PageRank עם קישורים נכנסים?

1 answers:

קיימות מספר אסטרטגיות חוקיות אשר ניתן להשתמש בהן כדי להעלות את כל דפי האתר או הבלוג של Blogger עם קישורים נכנסים. ולפני שנתחיל, הבה נודה את זה - אתה לא יכול פשוטו כמשמעו "להרקיע" את PageRank הקיים שלך עם קישורים נכנסים, לא משנה כמה מסובך או מכוון היטב הם יכולים להיות. כמובן, פרופיל backlink שלך עומד בין הגורמים העיקריים של חשיבות עליונה כשמדובר השפעה מדידה כי סוף סוף קובע את אתר האינטרנט שלך הדירוג של הדף. בין שאר הגורמים נחשב על ידי מנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל, הם אלה הבאים: permalinks עצמם, מילות מפתח היעד העיקרי, תוכן איכותי ייחודי, ואת שאר המאפיינים באתר אשר פחות מכריע SEO. חוזר לנקודה - זה פשוט בלתי אפשרי לשפר באופן מיידי את PageRank עם קישורים נכנסים. אבל המשימה עדיין בר השגה, בהתחשב בכך שאתה מוכן ומוכן לעבוד עם סבלנות על האסטרטגיה הכוללת לטווח ארוך. להלן כנראה הגישות הסבירות ביותר לקישור הבניין שעשויות לתרום לדירוג הדף שלך ב- Google.

תן לי לתת לך את המילה האחרונה של זהירות - לא לנסות לשפר את דירוג הדף באמצעות אוטומציה של קישורים נכנסים. לכן, הנה מה צריך להיחשב בראש ובראשונה:

להתמקד יותר על איכות, ולא כמות

הרעיון הליבה עושה את חלק הארי של אסטרטגיות SEO הוא הימור על איכות בלבד. במילים פשוטות, המטרה הגלובלית של קידום אתרים היא להשיג תוצאה יציבה וארוכת טווח לקידום באינטרנט ב- SERPs. למרבה הצער, יותר מדי בלוגרים ומנהלי אתרים מתחילים עומדים בפני בעיה סטנדרטית עם קישורים לבנייה. אני מתכוון לעתים קרובות מאוד הם נותנים עדיפות כמות, בתקווה נואשת כי הטלת חבילת ענק של קישורים נכנסים שם יגרום הדירוג הכללי שלהם לגדול. אבל הם טועים מאוד בגלל שיש באיכות נמוכה או קישורים לא רלוונטיים הוא לא רק חסר תועלת למטרות SEO. למעשה, יש סיכוי גבוה להרוויח את עצמך עונש דירוג חמורה, במקום התקדמות. במקרה הגרוע ביותר, הכל יכול גם בסופו של דבר עם איסור קבוע על החיפוש.

לעולם אל תעשו את הטעות הנוראה הזו, כפי שעברתי לפני שנים רבות. למעשה, נהגתי ללכת בדרך הלא נכונה של קישורים נכנסים לבלוג שלי - רק קישור לכל אתר אמין לכאורה מצאתי שווה להתמודד עם. כך, רוב הקישורים החדשים שנוצרו לאחרונה לא היו רלוונטיים לחלוטין - לא כולם נוצרו בתוך הנישה הנכונה. כתוצאה מכך, בזבזתי עומס עצום של זמן ומאמץ - רק כדי לקבל מתוסכל ללא רווחים בפועל ב PageRank מתוך קישורים נכנסים. לכן לפני שהתחלת להערות הערות ונושאים, אני ממליץ בחום לבדוק כי מקורות היעד מוקדשים במלואם לנישה שלך או להישאר בתוך אותה תעשייה עסקית.

טיפול במילות מפתח מחקר כדי לשמור על עוגנים יעיל

ובכן, אין צורך לומר כי התוכן הוא המלך. הכל על SEO הוא פשוט מתגלגל סביב הזכות לבחור של מילות מפתח ניתוח סמנטית נכונה. כך גם כל backlink בפרופיל של האתר שלך, או שזה טקסט עוגן להיות מדויק יותר. למרבה הצער, אותה גישה לטיפול מעמיק מחקר מילות מפתח הוא לעתים קרובות מדי מוזנחת. לכן שקול לכתוב את עוגני הקישור שלך בזהירות האפשרית - לפחות באמצעות AdWords או כלים אחרים למחקר מילות מפתח מתוחכמים יותר. בדרך זו, תוכל להבטיח נגד קישור לא נכון בשל חוסר הפופולריות שלו בחיפוש. רק לוודא שאתה מעודכן ופעל לפי כל מגמות החיפוש הגדולות מוזרויות סמנטי. זכור, שני טקסטים עוגן דומים לכאורה יכולים לספק קישור בעל פוטנציאל לא שווה ליצירת תנועה, ולכן משפיעים לצמיתות על PageRank בדרכים שלהם Source .

December 22, 2017