Back to Question Center
0

מומחה: הנחיה כדי למנוע הונאה באינטרנט

1 answers:

הצמיחה והאינטגרציה של האינטרנט לחיים עסקיים וחברתיים היא טובהדבר רע. בצד הטוב הם יתרונות רבים האינטרנט מספק כגון מסחר אלקטרוני. ועל הצד הרע הם באמת דאגות מדאיגותכגון סייברקרים.

בין החששות החשש ביותר הוא הונאה באינטרנט. הונאה באינטרנט קורה כאשראדם משתמש באינטרנט בפעולה של trickery מכוון להשגת יתרון ישר על פני אדם אחר. לעתים קרובות, המוטיבציה העיקריתהונאה באינטרנט היא רווח כספי.

ישנם סוגים רבים של הונאה באינטרנט, אבל כמה הם לעתים קרובות יותר להורגמאחרים.

אחד המומחים המנוסים ביותר של Semalt ,אנדרו דיהאן, מגדיר את הסוגים הבאים של הונאה באינטרנט:

1. מזויפים מכירות ו סחורה מזויפים

המנצחים של מכירות פומביות מזויפות היעד לצרכנים של סחורה נמכר באינטרנט. הפלילית יפרסם מוצר באתר מכירות פומביות המציין כי הם מוכרים אותו במחיר הגבוה ביותר. המוצר עשוי להיותלא קיים או אם הוא קיים, הוא שונה ממה שפורסם. את scammer מנסה להשיג את הזוכה bidder לשלוח תשלום מלאעבור המוצר האמור לפני המשלוח נעשה. לבסוף, הפושע אינו שולח את המוצר לקונה (מה שנקרא אי-אספקהשל סחורה), או את המוצר שנשלח הוא משהו אחר, לעתים קרובות משמעותית יותר זול מאשר את המחיר של תשלום עבור המוצר.

2. ספרינג וגניבת זהות

הודעות דוא"ל מנוצלות לעתים על ידי הרמאים כדי להונות משתמשים באינטרנט תמימים אולגרום נזק למכשיר שבו הם משתמשים. כמה הודעות דוא"ל מזויפות מבקשים לפתות אחד לתת את המידע האישי והפיננסי שלהם,ואחרים הולכים צעד נוסף כדי tricking אנשים לתוך שליחת כספים סכמות מפוקפקות.

הודעות דוא"ל מסוכנות אלו יסרקו לתיבת הדואר הנכנס שלך כהודעות על עניין נמוךהלוואות, צדקה מחפש מימון, זכייה sweepstake, ונושאים הקשורים בחיים החברתיים. הם מכילים קישור שאתה אמורלחץ כדי לקבל את מה הרמאים טוענים להציע. בלחיצה אחת על הקישור, אתה יכול להיות חושף את עצמך סיכונים רבים כולל מקבלהמחשב או המכשיר הנייד נגוע בווירוסים, חושפים זרים הסיסמאות שלך, פרטי כרטיס האשראי, פרטים אישיים,כתובות ומספרי טלפון.

Spams קשורים לעתים קרובות גניבת זהות כי הם יכולים להיות, והם משמשים לעתים קרובותלגשת למידע אישי אשר משמש למטרות רבות, כולל התחזות..פרטים אישיים גנובים יכולים לשמש כדי להתחייב אחריםצורות של הונאה באינטרנט כגון בקשות הונאה או מכירות.

3. גניבת כרטיסי אשראי

הונאה בכרטיס אשראי בעיקר preys על אנשים שאינם זהירים מספיק כאשר הם משתמשים שלהםכרטיסי אשראי. אנשים אחרים מרופטים על ידי הונאות דיוג חכמות במיוחד.

סוג זה של הונאה באינטרנט מתחיל כאשר הקורבן תשומות פרטי כרטיס האשראי עלאתר אינטרנט. הפושעים ישתמשו במידע זה כדי לבצע העברות כספים או רכישות באמצעות כרטיס האשראי.

4. הונאות השקעות

הונאה השקעות מופצות באמצעות תוכניות השקעות דיגי מיועדלהונות משקיעים או לגנוב את זהותם. הונאות לבוא בצורה של לוחות מודעות מקוונים, עלונים תמורת תשלום, אוצורות אחרות של חומר מידע המספק מידע פנימי כוזב. כאשר מספר משקיעים נופלים על הונאה, ערכי המניותהם שינו את הפושע ואז מוכר את המניות שלו מן המיקום יתרון.

צורות אחרות של הונאה באינטרנט כוללים אתרים לא אמין ו הונאות דמי מראש.

אתרים לא מהימנים עשויים לחקות אתרים מבוססים וטריק המבקרים לתוךעסקאות ואינטראקציות כאילו היו העסקה האמיתית. הונאה בתשלום מראש רבים בעולם העסקים של היום. אתה יכול לזהותזה סוג של הונאה די בקלות. אם ספק מתעקש על הכסף מראש מבטיח להחזיר את הכסף, כי העסקה היא מאודצפוי להיות תרמית. הונאות מראש הם מאוד אפשרי במכירות פומביות באינטרנט, במיוחד.

כולם צריכים להיות מעודכנים תמיד על איך הרמאים מנציחים את האינטרנטפשע בכל עת. הנה כמה טיפים:

  • ודא שכל אתר מכירות פומביות שאתה רוצה להשתמש בו אמין ומהימנעות ממכירות פומביות חדשות
  • באמצעי תשלום הניתנים למעקב ומוגנים
  • לעולם אל תלחץ על קישור שנשלח בדוא"ל לפני שתאשר את המקור של
  • לעולם אל תאפשר שימוש בכרטיס האשראי שלך מחוץ לטווח הראיה שלך
  • ) 55 56 (הקפד לטפל בזהירות בעת ביצוע עסקאות גדולות או מענה להצעות מקוונות) 57 58
  • תמיד לבדוק את הקבלות שלך כדי להבטיח את כל הסכומים הנכונים.
  • לעולם אל תכתוב את מספר הזיהוי של כרטיס האשראי שלך בכל מקום.
  • ) 55 56 (בוטל הכרטיס במקרה שתפסיק אותו Source .) 57 58
  • תמיד לבדוק כדי להבטיח את האתר שבו אתה רוצה להשתמש האישי שלך
November 28, 2017